معرفی دریل مگنت 80

مقدمه

در تمامی صنایع می توان تجهیزاتی را مشاهده کرد که دارای توان های مختلف و متفاوت می باشند. دریل ها به عنوان وسایل و ابزار هایی می باشند که برای استفاده در زمینه های مختلف مناسب هستند. می توان از انواع نمونه های توان بالای این محصولات استفاده کرده و سرعت کار را به صورت گسترده ای بالا برد. سرعت و دقت در کار کردن با دریل ها بسیار با اهمیت می باشد. دریل مگنت 80 را می توان به عنوان یکی از نمونه های بسیار قوی در صنعت نام گذاری کرد. این محصولات با داشتن توان 1700 وات می توانند در چهار سرعت عمل کنند. گیربکس 4 سرعته این محصولات باعث شده است تا کارایی آن ها در موارد زیادی بالا رود.

این محصولات با توجه به قدرت بالای خود می توانند مته های متنوعی را مورد استفاده قرار دهند. ایمنی بالا در این مدل از دریل ها باعث شده است تا کاربران، بسیار راحت تر از آن ها استفاده کنند. وزن 27 کیلوگرمی این محصولات با توجه به موتور بسیار قدرتمندی که دارند بسیار عالی می باشد. می توان به کمک پایه های مگنتی موجود در این محصولات ایستایی بسیار بالایی را مشاهده کرد.

 

دریل مگنت 80

دریل مگنت 80 به عنوان یکی از مشهور ترین مدل های موجود در صنعت می باشد که برند های مختلف آن ها را تولید می کنند. از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصولات می توان به فناوری خنک سازی یکپارچه اشاره کرد. این محصولات برای استفاده به صورت مستمر می توانند بهترین بازدهی را از خود به نمایش بگذارند. قدرت مگنت 3000 کیلوگرمی در دریل مگنت 80 باعث شده است تا بتوان فلزات بسیار سخت را به راحتی و با دقت بالایی سوراخ کاری کرد. این مدل از دریل های مگنتی را می توانید با مته های مناسب خریداری کرده و بهترین ویژگی ها را در اختیار داشته باشید. طول عمر بالا در این مدل نیز از دیگر ویژگی های جذاب می باشد.

شما می‌توانید برای خرید دریل مگنت یوروبور مدل +ECO.80S به فروشگاه آنلاین دریل مگنت رحمانی مراجعه نمایید.

دریل مگنت 80

 

 

برای آشنایی با دریل مگنت 75، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *