معرفی دریل مگنت 75

مقدمه

در صنعت فلزات همیشه دریل ها به عنوان تجهیزاتی بسیار کاربردی در نظر گرفته شده اند. می توان از این محصولات به خوبی استفاده کرده و به راحتی سوراخ کاری را انجام داد. باید توجه داشته باشید که این محصولات از قطعات بسیار متنوعی تشکیل شده اند. تنوع در برند و مدل های موجود باعث شده است تا بتوان به راحتی آن ها را در اختیار داشت. یکی از مدل های بسیار قوی در صنعت، دریل مگنت 75 می باشد. این مدل از دریل های مگنتی را می توان با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که دارند به راحتی برای سوراخ کاری به کار برد.

از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصولات توان 1800 واتی می باشد. این توان بالا به شما این دسترسی را می دهد تا بتوانید از مته های بسیار زیادی استفاده کنید. می توان از مته های گردبر تا سایز 75 میلیمتر به راحتی در این محصولات استفاده کرد. عمق سوراخ کاری در این ابزار به 75 میلیمتر رسیده و می توان فلزات بسیار زیادی را براده برداری کرد.

 

دریل مگنت 75

وجود گیربکس دو سرعته در این محصولات باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن ها در حالت های مختلف استفاده کرد. کیفیت و ایمنی بالا در این محصولات باعث شده است تا کار های سنگین را به این دستگاه بسپارند. می توانید از وزن 24 کیلوگرمی این محصول برای ایستایی بیشتر به راحتی استفاده کنید. پایه مگنت بسیار قوی موجود در این نوع دریل بسیار کاربردی می باشد. برند های بسیار زیادی برای استفاده های مختلف این مدل از دریل ها را تولید می کنند. قابلیت چرخش چپ و راست به کمک کلید های کنترلی در این دستگاه می تواند برای قلاویز کاری نیز بسیار مفید باشد. در خرید این محصولات باید به برند های موجود توجه داشته باشید تا بهترین قیمت در دریل مگنت 75 را دریافت کنید.

شما می‌توانید برای خرید دریل مگنت جپسون مدل MAGPRO 75/4s، به فروشگاه آنلاین دریل مگنت رحمانی مراجعه نمایید.

دریل مگنت 75

 

برای آشنایی با دریل مگنت 55، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *