معرفی دریل مگنت 55

مقدمه

در میان تمامی مدل های موجود در بازار دریل ها می توان نمونه های مگنتی را به عنوان محصولاتی بسیار جذاب در نظر داشت. این محصولات را می توان در دسته بندی های بسیار زیادی قرار داده و به خوبی از آن ها استفاده کرد. یکی از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصولات که باید به آن توجه داشته باشید ایستایی بالا می باشد. دریل مگنت 55 را می توان به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود در نظر داشته و از قابلیت های مختلف آن ها استفاده کرد. موتور بسیار قوی 1600 واتی موجود در این محصولات باعث شده است تا برای کاربرد های مختلف مناسب باشند. می توان برای براده برداری از سطح فلزات مختلف از این محصولات به صورت گسترده ای استفاده کرده و بهترین ویژگی ها را نیز در اختیار داشت.

در این دریل ها می توان وزن بسیار عالی 14 کیلوگرمی را مشاهده کرد. این وزن بسیار عالی در کنار قابلیت مگنتی باعث شده است تا بتوان از آن ها در مکان های مختلف استفاده کرد. این تجهیزات برای استفاده در زمینه های گوناگون مناسب می باشند. وجود گیربکس دو حالته برای چرخش باعث شده است تا بتوان به راحتی در زمان های مختلف از این دریل ها استفاده کرد.

 

دریل مگنت 55

وجود ایمنی بالا در دریل مگنت 55 می تواند برای افراد و اپراتور های تازه کار نیز بسیار عالی باشد. این محصولات از سیستم های هوشمند خنک کننده یکپارچه استفاده می کنند. می توانید از این مدل در دما های مختلف استفاده کرده و بهترین بازدهی را مشاهده کنید. بر روی این نوع دریل می توان مته های گردبر تا قطر 55 میلیمتر را به راحتی قرار داده و بهترین ویژگی ها را نیز مشاهده کرد. برند های بسیار متنوعی در دنیا این محصولات را تولید کرده و آن ها را به بازار عرضه می کنند. می توانید از تجهیزات جانبی موجود در این محصولات به راحتی و با کیفیت بالایی استفاده کنید.

برای خرید دریل مگنت یوروبور مدل ECO.55، به فروشگاه آنلاین دریل مگنت رحمانی مراجعه کنید.

دریل مگنت 55

 

برای آشنایی بیشتر و خرید دریل مگنت 50، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *