معرفی دریل مگنت 100

مقدمه

دریل های مختلف و متنوع موجود را می توان به شکل های گوناگون در اختیار داشته و به خوبی از آن ها استفاده  کرد. دریل های مختلف را با توجه به توان های متنوعی که دارند در دسته بندی های گوناگون قرار می دهند. می توان از این دسته بندی ها به راحتی استفاده کرده و بهترین کارایی را نیز مشاهده کرد. دریل مگنت 100 را می توان به عنوان یکی از بهترین مدل های موجود در نظر داشت که دارای توانی بسیار بالا می باشد. توان 1900 وات در این محصولات باعث شده است تا کاربرد های بسیار زیادی را داشته باشند. این مدل از دریل های مگنتی برای سوراخ کاری فلزات مختلف و با سختی های بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

گیربکس چهار سرعته این دریل باعث شده است تا بهترین بازدهی را در اختیار داشته باشید. بالاترین انتقال توان در این مدل وجود داشته و بهترین عملکرد را بین محصولات مشابه دارد. برای اینکه از این تجهیزات و قطعات به خوبی استفاده کنید می توانید به برند های تولید کننده دریل ها توجه داشته باشید. از دیگر مشخصات موجود در این محصولات می توان به ایمنی بالا اشاره کرد.

شما می‌توانید برای خرید دریل مگنت ایبن اشتاک EHB 100 RL به فروشگاه آنلاین دریل مگنت رحمانی مراجعه کنید.

دریل مگنت 100

 

دریل مگنت 100

فناوری به کار رفته در دریل مگنت 100 باعث شده است تا بتوان به راحتی بهترین سوراخ کاری را انجام داد. پایه مگنتی بسیار قوی با نیروی 3000 کیلوگرم برای استفاده در زمینه های مختلف مناسب می باشد. باید توجه داشت که وزن تقریبی 27 کیلوگرمی در این محصولات ایستایی بالایی را برای دستگاه به وجود آورده است. نمایشگر و ال ای دی های موجود در این محصولات باعث شده است تا بتوان بهترین کنترل را در اختیار داشت. استهلاک بسیار کم در این قطعات باعث شده است تا بتوانید کمترین هزینه نگهداری را مشاهده کنید. حالت های مختلف در حرکت و سوراخ کاری در این محصولات محبوبیت بسیار بالایی را به وجود آورده است.

 

برای آشنایی با دریل مگنت 80، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *