مقدمه

در دنیای مته ها می توان نمونه های بسیار جذابی را در اختیار داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. یکی از نمونه های بسیار جذاب که به صورت گسترده ای به کار گرفته می شود مدل ته کونیک می باشد. مته ته کونیک را می توان به عنوان یکی از انواع مته های موجود نام برد که دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد. این نوع مته با توجه به داشتن دنباله کونیک با این نام مشهور شده است. این نوع مته بر روی بسیاری از دستگاه های تراشکاری نصب می شود. می توان به کمک این نوع مته به راحتی براده برداری را انجام داد.

جنس ساخت در این مته ها بسیار قوی بوده و به راحتی می توان از آن ها استفاده کرد. اغلب مته های کونیک را از جنس فولاد های سخت و آلیاژ های دیگر تولید می کنند. به دلیل اینکه قرار است براده برداری را از روی فلزات انجام دهند این محصولات به خوبی توانسته اند بهترین ویژگی ها را داشته باشند. بهتر است که از نمونه های با کیفیت این محصولات استفاده کنید تا بهترین ویژگی ها را در اختیار داشته باشید. این قطعات در زمینه های مختلف کاربرد داشته و می توانند برای صنایع مختلف مفید باشند.

مته ته کونیک

مته ته کونیک را می توان در ابعاد و سایز های بسیار متنوعی در اختیار داشته و به راحتی آن ها را مورد استفاده قرار داد. باید توجه داشته باشید که این محصولات برای استفاده در زمینه های مختلف و متنوعی مناسب می باشند. باید با توجه به گلویی دستگاهی که در اختیار دارید انواع نمونه های موجود در این محصولات را انتخاب کنید. می توانید به راحتی از این تجهیزات در حالت های مختلف استفاده کنید. در هنگام انتخاب نمونه های موجود بهتر است که به جنس، سایز، نوع مورس و … توجه داشته باشید. تمامی این مشخصات می توانند بهترین نمونه های موجود را برای شما فیلتر کنند. دقت بالا در مته ته کونیک باعث شده است تا به راحتی از آن ها استفاده کنند.

مته ته کونیک

 

 

برای آشنایی بیشتر با انواع مته، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داسته باشید، لطفا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *