دریل مگنتی یک ابزار پرکاربرد در میان انواع ابزار صنعتی است. در این متن که راجع به تعمیر و نگهداری دریل مگنتی است، ابتدا توضیحاتی در مورد فرق اصلی بین دریل معمولی و دریل مگنت داده می‌شود. از لحاظ تخصصی میتوان گفت که فرق اصلی میان دریل معمولی و دریل مگنت در قابل حمل بودن دریل مگنت است.

فرق کار کردن با دریل مگنتی و دریل معمولی

یکی از دلایل تفاوت تعمیر و نگهداری دریل مگنتی با دریل معمولی، این است که دستگاه دریل مگنت علاوه بر قابل حمل بودن یک ویژگی مهم دیگر هم دارد. ویژگی دیگر دریل مگنت این است که می‌توان آن را در حالت‌های مختلف عمودی، افقی یا بالعکس و حتی به سمت جهت‌های متفاوت نصب نمود.

فرق دیگر دریل معمولی و دریل مگنتی این است که دریل مگنتی هنگام سوراخ‌کاری کردن با مته‌ی گردبر، فقط قسمت دور سوراخ دایره را می‌برد. نوع سوراخ‌کاری دریل مگنتی باعث می‌شود عمل سوراخ کاری سریع و با هدر دادن وقت کمتر انجام شود. اینکه کار سوراخ‌کاری شما با این دریل به راحتی انجام شود، باعث می‌شود به موتور دستگاهتان فشار کمتری بیاید و کمتر نیاز به تعمیر دریل مگنتی پیدا کنید.

هنگام کار با دریل مگنتی توجه به توان دستگاه خود باعث می‌شود که در تعمیر و نگهداری دریل مگنتی مشکل کمتری داشته باشید.

یک نکته‌ی دیگر برای کار، تعمیر و نگهداری از دریل مگنتی

یکی از کارهایی که می‌توانید برای تعمیر و نگهداری از دریل مغناطیسی انجام بدهید این است که در زمان کار با دستگاه از پوشیدن دستکش و هر گونه وسیله‌ای که ممکن است هنگام کار داخل دستگاه گیر کند خودداری کنید. در صورت گیر کردن هر گونه وسیله داخل دریل مگنتی علاوه بر آسیب به دستگاه مسئله‌ی جدی‌تر آسیب جسمی به شما خواهد بود.

تعمیر دریل مگنتی در کلینیک ابزار

اگر نیاز به یک محل تخصصی برای تعمیر و نگهداری دریل مگنتی خود دارید کلینیک ابزار یکی از گزینه‌های مناسب برای شما است.

 

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با خدمات ما، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *