قیمت پایه مگنت مومن در بازار

مقدمه

در دنیای دریل ها ابزار و تجهیزات متنوعی را می توان مشاهده کرد که دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند. در بازار داخلی نیز می توان نمونه ها و مدل های ایرانی را مشاهده کرد که دارای کیفیت های قابل قبول می باشند. دریل ها بر روی این پایه های مگنتی قرار گرفته و می توانند دقت بسیار بالاتری را برای سوراخ کاری داشته باشند. برای هر نوع دریل می توان یک پایه مخصوص را مشاهده کرد. این قابلیت های بالا در این محصولات باعث شده است تا صنایع بسیار زیادی از آن ها استفاده کنند. پایه مگنت مومن را می توان به عنوان یکی از مدل های بسیار جذاب داخلی در نظر داشت.

این پایه بسیار قوی برای استفاده در حالت های مختلف مناسب می باشد. می توان از این تجهیزات برای ایستایی بهتر دریل ها به صورت گسترده ای استفاده کرد. قیمت پایه مگنت مومن نسبت به نمونه های خارجی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. می توانید با استفاده از این پایه های ایرانی ویژگی های بسیار زیادی را در اختیار داشته باشید. در بازار این محصولات به صورت گسترده ای برای دریل های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. دریل ها با برند های مختلف را می توان بر روی این پایه ها نصب کرد.

 

قیمت پایه مگنت مومن

برای تعیین قیمت این محصولات می توان ویژگی های بسیار زیادی را بیان کرد. قیمت پایه مگنت مومن را می توان با توجه به وزن بسیار عالی که دارند در نظر داشت. چرخش 360 درجه در کنار قدرت بالای مگنتی 2000 کیلوگرم باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد. وزن بسیار عالی 43 کیلوگرم به تنهایی باعث شده است تا بدون قدرت مگنتی نیز بتوان به راحتی ایستایی بالایی را مشاهده کرد. استفاده از این پایه ها با جنس بسیار عالی باعث شده است تا بتوان طول عمر بسیار بالایی را مشاهده کرد. کورس 27 سانتی این پایه باعث شده است تا بتوان نمونه های بسیار متنوعی را بر روی آن ها نصب کرد.

شما می‌توانید برای خرید پایه مگنت مومن، به فروشگاه اینترنتی دریل مگنت مراجعه نمایید.

 

قیمت پایه مگنت مومن

 

برای آشنایی با پایه مگنت آلمانی بوش، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *