در سیم پیچی پایه مگنت از مسائلی که خیلی اهمیت دارد کیفیت و بهره بردن سیم پیچی از یک سری ویژگی‌های مهم است. پایه مگنت یک ابزاری است که به طور مثال اگر یک روز در کارگاه شما به هر دلیل وجود نداشته باشد، بخشی از کارتان پیش نمی‌رود. به دلیل اهمیت این دستگاه نیاز است که در هنگام تعمیر توجه زیادی به با دوام بودن دستگاهتان داشته باشید تا بعد از مدت کوتاهی دوباره نیاز به تعمیر آن پیدا نکنید. در ادامه به یک نکته‌ی مهم در سیم پیچی پایه مگنتی می‌پردازیم.

‌ویژگی‌های سیم پیچی دستگاه مگنت

از نکاتی که نیاز است یک سیم پیچی پایه مگنت با کیفیت داشته باشد مقاومت در برابر تنش‌های مکانیکی است. از تنش‌هایی که ممکن است باعث خراب شدن قطعه‌ی سیم پیچی شده بشوند تنش‌های خمش، اصطکاک و تنش‌های کششی هستند. قطعاتی هم که اکثرا سیم پیچی می‌شوند بالشتک و آرمیچر هستند. ویژگی دیگر که برای یک سیم پیچی با کیفیت اهمیت دارد مقاومت سیم پیچی مقابل حرارت و گرما است.

اگر مقاومت سیم پیچی پایه مگنت مقابل حرارت کم باشد باعث می‌شود مشکلات زیادی هنگام استفاده برایتان پیش بیاید. در صورت سیم پیچی ضعیف زمانی که دستگاهتان زمان زیادی کار می‌کند دچار حرارت بیش از حد شده و اصطلاحاً داغ می‌کند. همچنین در صورت یک سیم‌پیچی ضعیف روی دستگاهتان احتمال سوختن سیم پیچی وجود دارد. در مواقعی دیده شده که حتی سیم پیچی دستگاه دچار آب‌شدگی می‌شود. زمانی که دودی از دستگاه شما بلند شود احتمال اینکه دچار سوختگی سیم پیچی شده باشید وجود دارد. در ادامه‌ی متن یک مجموعه‌ی با کیفیت که خدمات تعمیرگاهی را ارائه می‌کند به شما معرفی می‌کنیم.

سیم پیچی دستگاه مگنت در کلینیک ابزار با قطعات مرغوب، بهترین کیفیت و با بالاترین استاندارد ارائه میشود.

تعمیرات در کلینیک ابزار

کلینیک ابزار یک مجموعه‌ی تعمیرگاهی است که با سابقه‌ی بیست ساله‌ی خود ثابت کرده کیفیت مناسبی برای انواع تعمیرات دارد. کلینیک ابزار خدمات سیم پیچی پایه مگنت را هم ارائه می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات ما، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *