دریل مگنت جزو دستگاه‌های پرکاربرد در صنعت به حساب میاید که باعث می‌شود لوازم یدکی آن هم استفاده‌ی زیادی در بازار ابزارآلات صنعتی داشته باشد. لازم است زمانی که دستگاه خود را برای تعمیرات به تعمیرگاه می‌برید از کیفیت لوازم یدکی آنها هم آگاهی پیدا کنید. اگر در تعمیر دریل مگنت از قطعات اصلی استفاده نشود باعث می‌شود که در آینده بخش‌های دیگر دریل شما هم دچار مشکل شود. در ادامه به توضیح راجع به یکی از قطعات یدکی دریل مگنت می‌پردازیم.

قطعات یدکی دریل مگنت

از قطعاتی که کیفیت آنها در صورت خرابی و نیاز به استفاده از لوازم یدکی دریل مگنت اهمیت دارد می‌شود به آرمیچر، بالشتک، بلبرینگ، رولبرینگ، پوسته بالشتک، ذغال و… اشاره نمود. به طور مثال اگر بلبرینگ‌های شما دچار خرابی شود اینکه این قطعه را با چه نوع لوازم یدکی تعویض می‌کنید اهمیت زیادی دارد. تعمیرکار در صورتی که دستگاه شما هنگام کار کردن به سختی بچرخد یا صداهای ناهنجار از خود اینجا کند سراغ سرویس جز به جز دستگاه شما خواهد رفت. یکی از قسمت‌هایی که ممکن است با وجود علائمی که ذکر شد دچار مشکل شده باشد بلبرینگ‌های دستگاه است. به دلیل اینکه بلبرینگ‌ها یکی از قطعات پرمصرف در تعمیرات دستگاه دریل مگنت است کیفیت بلبرینگی که روی دستگاه شما نصب می‌شود اهمیت زیادی دارد.

قطعه‌ی دیگر که در میان لوازم یدکی دریل مگنت ضروری است باکیفیت باشد ذغال صنعتی است. ذغال صنعتی در صورت بی کیفیت بودن باعث می‌شود به سایر قطعات شما هم آسیب برسد. نخستین قطعه‌ای که در صورت نامرغوب بودن ذغال صنعتی آسیب می‌بیند آرمیچر دستگاه است که خورده می‌شود. در ادامه یک تعمیرگاه که با خدمات تعمیراتی خود کمک می‌کند شما با قطعاتی مرغوب دستگاه خود را نوسازی کنید به شما معرفی می‌کنیم.

کلینیک ابزار تعمیرگاهی با سابقه است که خدمات تعمیر ابزار را به شما ارائه می‌کند.

کلینیک ابزار تعمیرگاهی با سابقه است که خدمات تعمیر ابزار را به شما ارائه می‌کند.

کلینیک ابزار

کلینیک ابزار یک تعمیرگاه تخصصی است که با لوازم یدکی دریل مگنت از نوع با کیفیت و اورجینال، دستگاه شما را به صورت مطمئن تعمیر می‌کند.

 

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات تخصصی دریل مگنت، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *