بهترین برندهای دریل مگنت را بشناسید!

بهترین دریل مگنت

در این مقاله قصد داریم بهترین برند دریل مگنت را معرفی کنیم. اگر قصد خرید هر کدام از این محصولات را دارید می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کنید و یا برای آشنایی بیشتر در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

15 برند برتر تولید‌کننده دریل مگنت

در ادامه به معرفی بهترین برند دریل مگنت پرداخته می‌شود:

1-     دریل مگنت اف‌ای پاورتولز FE Powertools

دریل مگنت اف‌ای پاورتولز ساخت آلمان است. این محصول دارای انواع مختلف سبک و سنگین و قابل استفاده در کارگاه‌های بزرگ و کوچک، کامپکت و دریل‌های قلاویززن می‌باشد.

دریل مگنت اف ای پاورتولز

 

2-     دریل مگنت‌ ایبن اشتاک EIBENSTOCK

دریل مگنت‌ ایبن اشتاک یک برند آلمانی است که انواع دریل دستی، دریل مگنت‌های سبک و کاربردی، صنعتی، کارگاهی،دریل مگنت اتوماتیک، کامپکت و قلاویززن را تولید می‌کند.

دریل مگنت ایبن اشتاک

 

3-     دریل مگنت جپسون Jepson

جپسون محصول کشور بلژیک بوده که بهترین دریل مگنت را تولید می‌کند. این برند انواع دریل مگنت‌های سبک و کاربردی، صنعتی، کارگاهی، کامپکت و دریل‌های اتوماتیک و قلاویززن را تولید می‌کند.

دریل مگنت جپسون

 

4-     دریل مگنت بی‌ دی اس

بی دی اس یک کارخانه آلمانی تولید‌کننده انواع دریل مگنت می‌باشد. این برند بهترین مگنت‌های کارگاهی، صنعتی، اتوماتیک، کامپکت و دریل‌های قلاویززن را تولید می‌کند.

دریل مگنت بی دی اس

 

5-    دریل مگنت بوش

بی شک بهترین دریل مگنت در بخش ابزارآلات می‌توان به تولیدات بوش اشاره کرد. این برند انواع محصولات سبک و کاربردی، کارگاهی و صنعتی، دریل‌های کامپکت و اتوماتیک و دریل‌های قلاویززن را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

دریل مگنت بوش

 

 

6-     متابو Metabo

اگر به دنبال خرید دریل دستی و یا دریل شارژی هستید محصولات متابو بهترین گزینه محسوب می‌شود.

دریل مگنت متابو

 

7-     دریل مگنت پروموتک PROMOTECH

دریل مگنت پروموتک ساخت کشور لهستان می‌باشد. این شرکت یکی از بهترین دریل‌های صنعتی و کارگاهی و اتوماتیک را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

دریل مگنت پروموتک

 

8-     دریل مگنت یوروبور EUROBOOR

دریل مگنت یوروبور یکی از بهترین برندهای کالای صنعتی ساخت هلند می‌باشد. شما می‌توانید بهترین محصولات این برند را از طریق فروشگاه رحمانی خریداری کنید.

دریل مگنت یوروبور

 

9-     دریل مگنت‌ رپتور ROTABROACH

یکی از محصولات تولید انگلیس دریل مگنت رپتور می‌باشد. این شرکت یکی از بهترین دریل‌های مگنت گردبر فلزات می‌باشد.

دریل مگنت رپتور

 

10-  دریل مگنت فاین FEIN

برند فاین یکی از بهترین تولیدکننده مگنت ساخت آلمان می‌باشد. این برند یکی از بهترین تولیدکننده‌های دریل مگنت‌های گردبر فلزات می‌باشد.

دریل مگنت فاین

 

11-  دریل مگنت‌ ای جی پی AGP

یکی از بهترین تولیدات تایوان می‌باشد. شما می‌توانید انواع محصولات ای جی پی را از ما خریداری کنید.

دریل مگنت ای جی پی

 

12-  دریل مگنت نیتو NITTO

نیتو ساخت ژاپن است که انواع دریل مگنت‌های سبک و کاربردی، کارگاهی و صنعتی، کامپکت و اتوماتیک و دریل‌های قلاویززن را تولید و به بازار عرضه می‌کند. محصولات برند نیتو را می‌توانید از طریق این سایت خریداری کنید.

دریل مگنت نیتو

 

13-  دریل مگنت دزنت DEZENT

دزنت ساخت آلمان است و به عنوان یکی از بهترین برند دریل مگنت شمرده می شود. شما می توانید انواع دریل مگنت در سایزهای مختلف و در کاربردهای مختلف را تهیه کنید.

دریل مگنت دزنت

 

14-  دریل مگنت تیری کیگو 3Keego

تیری کیگو همانگونه که از اسم آن مشخص است یک برند چینی فعال در بازار ایران است. این برند انواع و اقسام دریل مگنت را تولید و به بازارهای جهان عرضه می کند. به دلیل فعالیت بی سابقه این برند در بازار ایران لوازم یدکی آن را می توانید براحتی تهیه کنید.

دریل مگنت تیری کیگو

 

15-  دریل محک

محک یک برند ایرانی فعال در تولید کالای صنعتی می­باشد. مجموعه تولیدات محک در سال­های اخیر مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. شما می­توانید انواع و اقسام دریل از قبیل دریل­های صنعتی، کارگاهی و .. را از مجموعه ما خریداری کنید.

دریل مگنت محک

 

در خاطر داشته باشید که قیمت مگنت دریل بسیار تحت تاثیر قیمت گذاری تولیدکننده و اینکه ساخت آن کشور و یا مونتاژ باشد متغیر است. در صورتی که قصد خرید بهترین دریل مگنت را دارید می­توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

 

انتخاب مناسب‌ترین دریل مگنت برای کارگاه شما

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *