معرفی دریل GBM 32-4

مقدمه

در میان تمامی برند های موجود در صنعت سوراخ کاری می توان دریل های بوش را نام برد. بوش با توجه به کیفیت بالایی که در تجهیزات خود دارد مورد استفاده بسیاری از مجموعه ها قرار می گیرد. مدل های بسیار متنوعی در این محصولات وجود دارد که می توان به خوبی از آن ها استفاده کرد. دریل GBM 32-4 یکی از مدل های بسیار قوی در میان تولیدات شرکت بوش می باشد. می توان از این محصولات با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که دارند به شکل های گوناگون استفاده کرد. باید توجه داشته باشید که این نوع دریل به عنوان یکی از قوی ترین محصولات این شرکت ساخته شده است.

دریل GBM 32-4

 

با توجه به توان بالای این مدل است که یک دسته جانبی دیگر را برای کمک کردن به آن اضافه کرده اند. با استفاده از یک دسته بلند تر در ساختار این دستگاه  می توان کنترل بسیار خوبی را نیز در اختیار داشت. این مدل می تواند به صورت مستمر بر روی قطعات و تجهیزات سخت عمل کرده و بهترین بازدهی را نیز داشته باشد. برای انجام انواع کارهای سنگین می توانید از توان 1500 وات این محصول نهایت استفاده را داشته باشید.

 

دریل GBM 32-4

دریل GBM 32-4 را می توان به عنوان یکی از محصولات بسیار کنترل پذیر در نظر داشت. این محصولات با داشتن گیربکس 4 سرعته خود می توانند به راحتی بهترین عملکرد را داشته باشند. طول عمر دریل GBM 32-4 بسیار عالی بوده و به راحتی می توان از آن استفاده کرد. دسته اضافه شده به دستگاه علاوه ایجاد کنترل راحت تر باعث بالا رفتن ایمنی در محصول نیز شده است. این دریل قوی تنها 7 تا 8 کیلو وزن داشته و به راحتی می توان آن را جابجا کرد. با توجه به مته های نصب شده بر روی این محصولات می توان تا عمق 32 میلی متر را در فلزات به راحتی سوراخ کرد. سوراخ کاری با این دستگاه بسیار راحت و سریع بوده و به آسانی می توان از آن استفاده کرد.

 

برای آشنایی بیشتر با دریل 32 بوش، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *