معرفی دریل مگنتی بوش 50

مقدمه

دریل های مگنتی همیشه در صنعت کاربرد های بسیار زیادی را داشته اند. شرکت های بسیار زیادی این محصولات را تولید کرده و مورد استفاده قرار می دهند. می توان از تمامی این محصولات در صنایع مختلف استفاده کرده و بهترین بازدهی را نیز مشاهده کرد. یکی از مهم ترین مدل های موجود دریل مگنتی بوش 50 می باشد. می توان از این مدل به راحتی در حالت های مختلف استفاده کرده و بهترین ایمنی را نیز تجربه کرد. باید توجه داشته باشید که این دریل با داشتن گیربکس دو سرعته خود می تواند بهترین بازدهی را داشته باشد. هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد می توان راحت تر و دقیق تر برخی از سوراخ کاری ها را انجام داد.

از دیگر ویژگی های موجود در این محصولات که می توان به راحتی از آن استفاده کرد توان بالا می باشد. توان 1200 وات در این دریل باعث شده است تا بتوان برای سوراخ کاری نمونه های بسیار زیادی از آن ها استفاده کرد. کیفیت های بسیار بالا در این دریل ها را می توان در هنگام کار کردن به خوبی مشاهده کرد.

 

دریل مگنتی بوش 50

دریل مگنتی بوش 50 با داشتن وزنی معادل 15 کیلوگرم می تواند بهترین نمونه برای جابجایی باشد. می توان این تجهیز را به راحتی در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار داده و بهترین بازدهی را نیز مشاهده کرد. می توان با مته گردبر تا سایز 50 را در این محصولات مورد استفاده قرار داد. این ظرفیت بالا باعث شده است تا این مدل از دریل های مگنتی طرفداران بسیار زیادی را داشته باشند. یکی از قابلیت های بسیار جذاب در این تجهیزات استفاده از مته های ته کونیک می باشد. می توان تا سایز 23 را در این نوع دریل به راحتی نصب کرده و مورد استفاده قرار داد. باید توجه داشته باشید که این تجهیزات با توجه به پایه های مگنتی خود می توانند بهترین ایستایی و دقت را داشته باشند.

برای خرید دریل مگنت‌های بوش، به فروشگاه آنلاین دریل مگنت رحمانی مراجعه نمایید.

دریل مگنتی بوش 50

 

برای آشنایی با سایر مدل‌های دریل مگنتی بوش، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *