معرفی دریل مگنت 40

مقدمه

در دنیای دریل ها می توان نمونه ها و سایز های بسیار متنوعی را مشاهده کرد. تجهیزات و قطعات به کار رفته در انواع دریل ها می توانند برای شما نهایت کاربرد ها از خود نشان دهند. این تجهیزات در زمینه های مختلف می توانند برای شما بهترین بازدهی را داشته باشند. کیفیت در این محصولات را می توان به شکل های مختلف در اختیار داشته و مدل های گوناگون را به راحتی نصب کرد. دریل مگنت 40 را می توان به عنوان یکی از مدل های بسیار جذاب در نظر داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. کیفیت و توان بالا در این مدل باعث شده است تا صنایع بسیار زیادی از آن ها استفاده کنند.

دریل مگنت 40 با توان 1100 وات و با داشتن گیربکس چند سرعته می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. باید توجه داشته باشید که این توان بالا در کنار ایمنی بسیار خوب توانسته به راحتی بهترین ویژگی ها را ارائه کند. وزن 14 کیلوگرمی در کنار دیگر ویژگی های موجود می تواند برای شما بهترین حالت ها را داشته باشد. این وزن مناسب برای جابجایی باعث شده است تا بتوان آن ها را در مکان های مختلف به راحتی مورد استفاده قرار داد.

 

دریل مگنت 40

دریل مگنت 40 به عنوان یکی از سایز های بسیار کاربردی و محبوب در بازار می باشد. قدرت مگنت 8000 نیوتن بر متر در کنار دیگر ویژگی های موجود باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد. وجود یک گارد ثابت در این مدل می تواند ایمنی را تا حد زیادی برای شما تامین کند. وجود یک کلاچ مکانیکی برای تغییر سرعت باعث شده است تا بتوان به راحتی از این محصولات استفاده کرد. در این نوع دریل مگنت می توان انواع مته های موجود را به راحتی نصب کرده و بهترین کیفیت را نیز مشاهده کرد. عمق سوراخ کاری در این محصولات 40 میلیمتر بوده و می توان ورق های مختلف را سوراخ کرد. بر روی این نوع دریل می توان مته های گردبر تا سایز 40 میلیمتر را به راحتی نصب کرده و از آن ها بهره برد.

شما می‌توانید برای خرید دریل مگنت یوروبور مدل 40S، به فروشگاه آنلاین دریل مگنت مراجعه کنید.

دریل مگنت 40

 

برای آشنایی با دریل مگنت 36، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *