معرفی دریل مگنت 150

مقدمه

دریل های مگنتی را می توان به عنوان یکی از تجهیزات بسیار جذاب در نظر داشته و به شکل های مختلف از آن ها استفاده کرد. دریل ها در صنایع بسیار متنوعی مورد استفاده قرار گرفته و بالاترین کارایی ها را دارند. با توجه به تنوع بالایی که در این محصولات وجود دارد باید بهترین نمونه ها را انتخاب کنید. دریل مگنت 150 یکی از قوی ترین مدل های موجود در بازار می باشد که دارای توان بسیار بالایی می باشد. این دریل 31 کیلوگرمی با داشتن توان 2300 واتی خود می تواند برای براده برداری های مختلف مناسب باشد.

با استفاده از این مدل می توان انواع فلزات را به شکل های مختلف سوراخ کرده و دقت بالایی را نیز مشاهده کرد. قطعات و تجهیزات جانبی به کار رفته در این نوع دریل بسیار عالی و با کیفیت می باشند. می توانید از این تجهیزات در هنگام عملیات های مختلف استفاده کنید. هرچه کیفیت در این دریل ها بالاتر باشد می توان ایمنی بالاتری را نیز مشاهده کرد. دقت بالا در سوراخ کاری باعث شده است تا بتوان در صنایع سنگین از آن ها استفاده کرد.

برای خرید دریل مگنت قلاویززن اف ای پاورتولز مدل FE 150 RLX، به فروشگاه آنلاین دریل مگنت رحمانی مراجعه نمایید.

دریل مگنت 150

دریل مگنت 150

این محصول به عنوان یکی از نمونه های بسیار قوی در بازار می باشد که می توان به شکل های مختلف از آن ها استفاده کرد. این مدل در برند های بسیار متنوعی تولید شده و می تواند کارایی های بسیار زیادی را داشته باشد. این مدل دریل دارای محافظ بوده و می توان با ایمنی بالایی از آن استفاده کرد. از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصولات می توان به قابلیت تنظیم سرعت در آن اشاره کرد. این نوع دریل در حالت های مختلف و متنوعی توانسته در بازار جایگاه خود را پیدا کند. در زمینه های مختلف می توان از دریل مگنت 150 به راحتی برای قلاویز کاری نیز استفاده کرد. مته هایی تا سایز 150 میلیمتر را می توان به راحتی بر روی این دستگاه قرار داد.

 

برای آشنایی با دریل مگنت 120، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *