آشنایی با دریل مگنت 35

مقدمه

دریل های مگنت را می توان به عنوان محصولاتی بسیار جذاب و قوی در نظر داشت. این محصولات می توانند برای شما بهترین کیفیت ها را داشته باشند. ویژگی های بسیار مهم در این نوع دریل باعث شده است تا در صنایع مختلف از آن ها استفاده شود. باید توجه داشته باشید که این تجهیزات برای استفاده در زمینه های مختلف نیاز به مته های گوناگون دارند. می توانید به راحتی از این محصولات استفاده کرده و سوراخ کاری را به راحتی انجام داد. سوراخ کاری فلزات مختلف و متعدد موجود باعث می شود تا بتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. دریل مگنت 35 را می توان به عنوان یکی از مدل های بسیار جذاب در بازار معرفی کرد.

دریل مگنت 35

 

برند های مختلف این سایز از دریل های مگنتی را تولید می کنند. توان 1100 وات در این محصولات باعث شده است تا بتوان به راحتی براده برداری را انجام داد. وزن 12 کیلوگرمی این نوع دریل باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن در مکان های مختلف استفاده کرد. وزن مناسب در کنار وجود یک چراغ ال ای دی باعث شده است تا بتوان به راحتی در محیط های تاریک نیز سوراخ کاری را با دقت بالایی انجام داد.

 

دریل مگنت 35

دریل مگنت 35 را می توان به عنوان یکی از تجهیزات بسیار جذاب در نظر داشت که مته های مختلف بر روی آن نصب می شوند. می توان تا ظرفیت 35 میلیمتر از مته های موجود در این محصولات استفاده کرد. دریل های مگنتی را می توان به عنوان یکی از تجهیزات بسیار مهم در نظر داشت که دارای قیمت های بسیار جذابی می باشند. این محصولات برای استفاده در زمینه های مختلف می توانند از سیستم خنک کننده خود به راحتی استفاده کنند. گیربکس تک سرعته به کار رفته در این نوع دریل باعث شده است تا بتوان به صورت مستمر سوراخ کاری را انجام داد.

 

برای آشنایی با دریل مگنت 32، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *