آشنایی با دریل مگنت 30

مقدمه

در دنیای قطعات و تجهیزات می توان نمونه های بسیار متنوعی از دریل ها را در اختیار داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. تنوع بالا در انواع دریل ها باعث شده است تا شناخت نمونه های موجود بسیار با اهمیت باشد. در دنیای فلزات می توان تجهیزات سوراخ کاری متنوعی را در اختیار داشت. توان های متنوع در این محصولات باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد. یکی از نمونه های موجود که بسیار کاربردی می باشد دریل مگنت 30 است. این مدل با داشتن ویژگی های بسیار زیاد در کنار توان بسیار عالی خود توانسته برای حالت های مختلف مناسب باشد.

این دریل با ابعاد کوچک اما توان بالای خود توانسته جایگاه بسیار خوبی را در صنعت داشته باشد. توان 900 وات این دریل برای سوراخ کاری بسیار مناسب بوده و می توان به صورت مداوم کار کند. موتور تک سرعته این محصول باعث شده است تا شما در کمترین زمان ممکن بهترین براده برداری را انجام دهید. برای استفاده از این تجهیزات بهتر است که به ویژگی های بسیار زیادی توجه داشته باشید.

 

دریل مگنت 30

دریل مگنت 30 را می توان به عنوان یکی بهترین مدل های موجود معرفی کرد که دارای وزن بسیار عالی می باشد. می توان با توجه به وزن 10 کیلوگرمی که این محصول دارد به راحتی از آن استفاده کرده و بهترین بازدهی را نیز مشاهده کرد. با توجه به این وزن مناسب می توان به راحتی در مکان های مختلف از این دریل استفاده کرد. کورس 90 میلی متری این دستگاه در کنار مته های مختلف نصب شده بر روی آن از دیگر ویژگی های عالی موجود می باشد. می توان مته های 30 میلیمتری را برای سوراخ کاری فلزات بر روی این محصولات نصب کرد. این دریل بدون بار می تواند تا 775 دور در دقیقه حرکت کند. در زیر بار این سرعت به 400 دور در دقیقه می رسد تا بتواند بهترین براده برداری را انجام دهد.

آشنایی با دریل مگنت 30-2

دریل مگنت 30

 

 

برای آشنایی بیشتر با انواع دریل مگنتی، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *