دریل مگنت آلمانی

در این جا قصد داریم تا به بررسی ویژگی های دریل مگنت آلمانی اشاره کنیم. دریل ها به طور کلی ابزارهای پرکاربردی در صنعت هستند که وظیفه ی سوراخ کاری، براده برداری و قلاویز زنی را به عهده دارند. در میان برندهای مختلف تولید کننده ی این ابزار نیز برندهای آلمانی جایگاه ویژه ای دارند.

زمانی که نیاز باشد تا کار با دریل در ارتفاع انجام شود و یا تعداد دریل های لازم در کار صنعتی زیاد باشند، استفاده از دریل های مگنتی، نمود پیدا می کند. چرا که این دریل ها دارای پایه ای مغناطیسی هستند که به محل مورد نظر متصل شده و در برابر نیروهای وارده از خود مقاومت نشان می دهد. بدین ترتیب نیروی انسانی که از این وسیله استفاده می کند فشار کمتری را تحمل کرده و آسانتر کار خود را انجام خواهد داد.

دریل مگنت آلمانی

ویژگی‌ دریل مگنت‌های آلمانی

کشور آلمان که یکی از سردمداران و تولیدکنندگان پر آوازه ی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی است و برندهای معتبر آن جایگاه ویژه ای از بازار جهانی را به خود اختصاص می دهند، در این زمینه نیز بسیار خوش درخشیده است. برندهای معتبر مختلفی نسبت به طراحی و تولید دریل مگنتی آلمانی و دریل مگنت ایرانی اقدام کرده اند که در این میان دریل های آلمانی دارای خواص و مزایایی چون سبک وزن بودن، قابلیت تنظیم سرعت گیربکس، کیفیت قطعات بالا، تحمل فشار بیشتر، طول عمر بالاتر، خنک کننده ی خودکار، کار هوشمند و اتوماتیک، انجام کارهایی نظیر گردبردی و قلاویز زنی، مته های با دوام و با کیفیت، سرعت و دقت به صورت هم زمان و … می باشند.

کاملا بدیهی است که دریل‌های مگنت آلمانی نسبت به مشابه ایرانی آن ها، گران تر هستند. اما در مقایسه با مزایایی که دارند، این مبلغ بسیار ناچیز است. البته دریل مگنت آلمانی بسیار متنوع است و شما باید با توجه به نیاز خود نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

 

برای آشنایی بیشتر با دریل مگنت‌های آلمانی، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *