کلینیک ابزار؛ نمایندگی تعمیرات دریل بوش

تعمیرات دریل بوش

دریل‌ها از ساده تا پیشرفته، از اجزای الکتریکی گرفته که شامل کلیدهای روشن و خاموش، دیمر، کلید فعال یا عدم فعال کردن حالت چکشی، کلید تعویض جهت چرخش و دسته، آرمیچر، کابل‌ها، استاتور و زغال می‌شود و خرابی هر قسمت می‌تواند عملکرد دریل را تحت تأثیر قرار دهد. در ادامه مطلب به معرفی نمایندگی تعمیرات دریل بوش می‌پردازیم.

تعمیرات دریل بوش با کلینیک ابزار

کلینیک ابزار، با بیش از ۳۰ سال سابقه، به عنوان اولین و تنها تعمیرگاه دریل مگنت و ابزارهای برقی در ایران، تخصص در تعمیر دریل‌های ایرانی و خارجی و برندهای جهانی را داراست. این مرکز با مشاوره رایگان، تعمیرکاران متخصص و با تجربه، قطعات یدکی اصلی، و پشتیبانی فوق‌العاده، خدمات برتری را ارائه می‌دهد.

مراحل تعمیر دریل در کلینیک‌ابزار

مراحل تعمیر دریل در کلینیک‌ابزار با دقت و حساسیت بالا، توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص انواع دریل به شرح زیر اجرا می‌شود:

  • عیب‌یابی دریل
  • اصول نگهداری دریل
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
  • کلینیک ابزار مستقیماً از کارخانه، قطعات اصلی و اورجینال دریل را بدون واسطه وارد می‌کند و این قطعات بدون استثنا برای تمام دریل‌های تعمیری استفاده می‌شود.
  • تعمیر موتور دریل با استفاده از آرمیچر اصلی یا آرمیچر سیم‌پیچی (با درخواست مشتری)
  • تعمیر گیربکس دریل با استفاده از چرخ دنده‌های اصلی، بلبرینگ و رولبرینگ‌های اصلی.

کلینیک ابزار؛ نمایندگی تعمیرات دریل بوش

 

تمامی این مراحل با دقت و تخصص انجام می‌شود تا دریل به حالت اصلی و عملکرد بهتری بازگردد.در کلینیک ابزار، تعمیر دریل شامل مراحل عیب‌یابی، اصول نگهداری و تعمیرات تخصصی است و توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در این زمینه انجام می‌شود.

برای خواندن مطالب بیشتر در خصوص تعمیرات تخصصی دریل بوش، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *