دریل مغناطیسی

همگی ما با دریل ها و وظایف آن ها کمابیش آشنایی داریم. دریل ها وسایلی هستند که از طریق اعمال نیروی گردشی به یک مته، سوراخکاری را انجام داده و در سطوح مختلف کاربرد دارند. قطعا همه ی شما برای انجام کارهای سبک خانگی نظیر نصب تابلوها و لوستر به دیوار و سقف از این وسیله استفاده کرده اید. اما کاربرد دریل مغناطیسی کمی متفاوت است. لذا در این بخش قصد داریم تا ضرورت خرید دریل مغناطیسی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

ضرورت خرید دریل مغناطیسی

برای آن که ضرورت خرید دریل مغناطیسی را بهتر درک کنید، بهتر است تا پروژه های بزرگ صنعتی و ساخت و ساز را در نظر بگیرید. این گونه پروژه ها معمولا نیاز دارند تا در چند طبقه به ساخت و ساز پرداخته شود. همچنین ممکن است محل مورد نظر برای سوراخ کاری در ارتفاع قرار داشته باشد. در ضمن برای پیشرفت پروژه و صرفه جویی در زمان نیز نیاز است تا به صورت هم زمان در چندین بخش، کارهای مختلف خدماتی صورت گیرد. بنابراین شاید در چندین نقطه ی پروژه نیاز به راه اندازی چندین دریل باشد. این کار سبب می شود تا ارتعاشات زیادی ایجاد شود که نه تنها روی کل پروژه تاثیر می گذارد بلکه برای سوراخ کاری و اپراتور نیز آسیب ایجاد کرده و کار به صورت دقیق صورت نمی گیرد.

قیمت دریل مگنتی یوروبر

لذا نیاز است تا به جای استفاده از دریل های دستی، از دریل های مغناطیسی استفاده شود که دارای پایه ای برای کاهش انتقال لرزش ها می باشند. لازم به ذکر است که این گونه دریل ها قادر هستند تا به صورت افقی، عمودی و حتی وارونه نیز کار کنند. به همین دلیل است که در کارهای صنعتی بزرگ و حساس خرید دریل مغناطیسی از ضروریات مهم به شمار می آید.

سایت فروشگاهی www.drill-magnet.com آماده ی خدمت رسانی در زمینه ی خرید دریل مگنتی آلمانی، ایرانی، سبک، صنعتی و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *