اهمیت پشتیبانی و خدمات دریل مگنت

دریل مگنت، یک دستگاه حفاری قابل حمل با پایه مغناطیسی (اعم از الکترومغناطیسی یا آهنربای دائمی) بوده و یکی از کاربردهای اصلی آن، سوراخ کاری در کاربردهای فولادی سازه‌ای می‌باشد. سازندگان فلز، کارگران تعمیر و نگهداری، جوشکاران و حتی سازندگان کشتی را می‌توان از جمله کاربران یک دریل مگنتی دانست. شایان ذکر است که عوامل مختلفی در چرخه عمر این محصول اثر گذار است و در این میان، استفاده منظم از مراکز پشتیبانی و خدمات دریل مگنت ، می‌تواند در بهینه‌سازی طول عمر این دریل‌ها بسیار حائز اهمیت باشد.

مزیت دریل مغناطیسی

از جمله مزایای مهم دریل مگنتی نسبت به سایر دریل‌ها این است که دریل‌های مغناطیسی بر خلاف سایر دریل‌ها، معمولا از برش های حلقوی استفاده می‌کنند. این برش‌های حلقوی، توخالی بوده و بنابراین تنها محیط بیرونی مته با فولاد در تماس می‌باشد و همین امر اسب بخار مورد نیاز برای سوراخ کردن یک قطر مشخص را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

نکات عملیاتی مهم در استفاده از دریل مگنت

در ادامه به چند نکته عملیاتی مهم در استفاده از این ابزار برش اشاره می‌شود:

  1. بسیاری از متخصصان این حوزه پیشنهاد می‌کنند که کاربر مورد نظر به منظور محکم کردن کاتر و اطمینان از استحکام ابزار برش، از دو سری پیچ استفاده کند، چرا که این کار در جلوگیری از استهلاک سریع دریل مگنت، طولانی شدن عمر ابزار و ایجاد سوراخ های بهتر، کمک بسیاری می‌کند.
  2. به منظور استفاده از دریل مگنت، بهتر است که از یک کاتر مناسب، استفاده شود، چرا که کاتر مناسب در بهینه‌سازی عمر ابزار، نقش مهمی دارد.
  3. اگرچه بسیاری از سازندگان ابزار، در مورد نوع برش مواد خاص، اطلاعات لازم را ارائه می دهند، با این حال، بهتر است که با فروشنده و سازنده دریل مگنتی در این زمینه مشورت شود.

بهترین مرکز خدمات دریل مگنت

به طور حتم، حتی بهترین برندهای دریل مگنتی بازار نیز، به خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری، نیازی مبرم و حیاتی دارند. در این میان، تیم خدمات مشتری و پشتیبانی کلینیک ابزار، از جمله تیم‌هایی است که به دلیل بهره‌مندی از دانش‌ تخصصی متنوع در مجموعه خود، توانسته است نقش موثری در تعمیر و نگهداری انواع دریل‌های مگنتی مشتریان ایفا نماید. بر همین اساس، پیشنهاد می‌شود در صورت نیاز به هر گونه خدماتی در حوزه تعمیر ابزارهای فنی خود از جمله خدمات دریل مگنت، با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

بکارگیری ابزار و ادوات متناسب با مشاغل

برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه خرید و تعمیرات دریل مگنتی می‌توانید به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *